РОЗРОБКА ТА СТВОРЕННЯ САЙТІВ


Чи плануєте зайнятися електронною комерцією, ставши власником власного та успішного бізнесу в онлайн-світі? У такому разі розробка та створення сайтів з адаптацією унікальних рішень до бізнес-логіки кожного клієнта від веб-студії IT EXPERTS стане оптимальним рішенням.

Наша місія полягає у задоволенні запитів сучасної цільової аудиторії шляхом комплексного підходу у досягненні намічених цілей:

✅ Детальне дослідження ринку, цільової аудиторії, включаючи конкурентів з подальшою розробкою стратегії та позиціонування торгової марки.

✅ Акцентування на дизайні, який має сформувати у потенційних клієнтів лояльне ставлення за рахунок доступної для сприйняття та розуміння трансляції концепції бренду.

✅ Прагнення отримання 100%-го результату незалежно від ступеня складності поставлених завдань з можливістю технічної підтримки та гарантією зручного адміністрування.

ЦІНИ НА РОЗРОБКУ ТА СТВОРЕННЯ САЙТІВ

Наші можливості

Для тих, хто має намір замовити розробку сайту за одними з найвигідніших пропозицій, буде цікаво дізнатися про пріоритетні напрямки професійної діяльності веб-студії:

✅ Створення інтернет-магазинів з інтегруванням необхідних модулів та функцій, що стимулюють корпоративних клієнтів до співпраці, а рядових відвідувачів до здійснення більшої кількості покупок. В результаті надається можливість розширити ринок збуту, збільшити охоплення цільової аудиторії без прив’язки до території, так само як і обсяг угод, що здійснюються в цілодобовому режимі, що призводить до процвітання бізнесу.

✅ Створення сайтів корпоративної спрямованості з максимально коректною презентацією відомостей про бренд, сервіс та реалізовану продукцію. За фактом вдається покращити впізнаваність торгової марки, так само як і її імідж, а також оптимізувати комунікацію з клієнтами, зробивши бізнес масштабнішим через рекламну компанію з його просування на просторах інтернету.

✅ Розробка лендінгів з ефектним і неповторним дизайном і максимальною конверсією. Завдяки посадковій сторінці, що забезпечує легкість у сприйнятті інформації, відвідувачі здійснюють необхідні цільові дії, будь то оформлення замовлення, здійснення оплати або отримання цікавих відомостей.

Наші переваги

Потрібне доопрацювання сайту, його редизайн або навпаки створення сайтів з нуля для правильного позиціонування бізнесу, розширення партнерської та клієнтської мережі? Оперативно, грамотно та ефективно. Про це свідчать численні позитивні відгуки клієнтів, які обирають веб-студію IT EXPERTS як надійного партнера.

Крім кінцевого результату, здатного задовольнити найвибагливіших клієнтів, приємно радує вартість наших послуг, яка хоч і залежить від масштабу проекту, але в цілому далека від захмарних цифр.