SEO-ПРОСУВАННЯ САЙТІВ


Одним із пріоритетних напрямків діяльності веб-студії IT EXPERTS є SEO-просування сайтів на взаємовигідних фінансових умовах співпраці.

Звернувшись до веб-студії, фахівці якої незмінно керуються принципом індивідуального підходу до клієнта та сумлінного виконання взятих на себе зобов’язань, кожен може розраховувати на результат виняткової якості.

Для того, щоб виправдати очікування своїх клієнтів, та грамотно реалізувати SEO-просування сайтів експерти виняткової кваліфікації компетенції здійснюють:

✅ Визначення цілей проекту з дослідженням ніші бізнесу, включаючи інтернет-майданчики конкуруючих брендів з подальшою розробкою ефективної стратегії з просування.

✅ Комплексний аналіз технічного та інформаційного контенту, включаючи посилання складові веб-ресурсу з подальшим впровадженням коригувань та написанням текстів, що відповідають вимогам, включаючи розвиток посилання.

✅ Багатовекторну роботу, спрямовану на отримання кращого з можливих результатів, що відображатиметься у збільшенні трафіку та конверсій, а також у наданні замовнику звіту щодо вжитих дій щодо СЕО напрямку.

Примітно, що СЕО просування сайту передбачає впровадження системи аналітики онлайн-ресурсів з перевіркою та настроюванням цілей, так само як і оптимізацію текстового змісту. Щомісяця замовник матиме на руках підсумковий аналіз динаміки зростання як ключових запитів, і обсягів органічного трафіку.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАВДЯКИ SEO-ОПТИМІЗАЦІЇ:

◈ Збільшення продажів Ваших товарів та послуг
◈ Економії бюджету порівняно з іншими каналами
◈ Збільшення кількості цільового трафіку
◈ Збільшення конверсії сайту
◈ Впізнаваність та позитивна репутація бренду

ЩО ДАЄ SEO-ПРОСУВАННЯ САЙТУ

❶ АКТУАЛЬНИЙ ЦІЛЬОВИЙ ТРАФІК

Користувачі забивають пошукові запити. Якщо сайт буде виводитися в ТОП видачі пошукових систем, то користувачі переходитимуть на цей сайт. Вони можуть знаходитися в пошуку товару або послуги прямо зараз, бути максимально зацікавленими в покупці, а можуть уважно вивчати інформацію, перебуваючи на початку вирви залучення клієнтів.

❷ ТРАНЗАКЦІЇ ТА ПРОДАЖІ

Якщо сайт зручний, асортимент товарів різноманітний, ціни адекватні, замовлення зробити легко і швидко, то трафік буде конвертуватися в онлайн-продажу або заявки на вашому сайті.

❸ ПОВТОРНІ ПРОДАЖІ

При якісній оптимізації та добре продуманій структурі сайту, зручній картці товару чи послуги, користувач запам’ятовує сайт та може повертатися назад вже за брендовими запитами. Якщо користувач після покупки залишився задоволений товаром та сервісом, цей інтерес обов’язково потрібно підтримувати і розвивати.

ПЕРЕВАГИ SEO-ПРОСУВАННЯ САЙТУ

✅ Не потрібно платити за переходи. І справді, пошукові системи не стягують плату за кліки в органічній видачі, тому вам не потрібно платити за користувачів, які прийшли з пошуку. На відміну від контекстної реклами, де кожен клік на оголошення коштуватиме вам гроші. Але не все так просто. У пошукове просування сайту – залучаючи агенцію чи штатного співробітника – все одно потрібно вкладати гроші. Розуміючи, що одержуваний трафік з органічного пошуку в рази дешевший за трафік з контекстної реклами. Плюс при оптимізації сайту робота йде над покращенням всього проекту – доопрацьовується структура, посадкові сторінки, контент-маркетинг. І замовник отримує і цільовий трафік, і покращення сайту, на відміну від інших видів реклами.

✅ Гарячий трафік. Користувачі самі шукають товар або послугу і для цього забивають запити в пошуку. Важливо, що вони шукають це як реального часу. Тому органічний трафік – один із найякісніших та недорогих каналів залучення трафіку.

✅ Гнучкий вибір запитів. Ви самостійно визначаєте список запитів, який хочете просувати у пошуку. При цьому можна працювати з досить широким списком запитів, обробляючи попит на кожному етапі вирви залучення клієнтів – побудова знання про бренд, охоплення «гарячого» попиту, прийняття рішення про покупку, робота з існуючою базою клієнтів.

✅ Покращується технічний стан сайту. Щоб сайт високо ранжувався, він має відповідати певним стандартам пошукових систем. Працюючи над пошуковим просуванням, можна домогтися, щоб сайт швидко завантажувався з будь-якого пристрою, знизити кількість помилок, що заважають покупкам. Трохи пізніше поговоримо про фактори seo просування сайту.

Переваги каналу залучення трафіку та підвищення прибутковості сайту

Пошукове просування сайту вважається найбільш дієвим рекламним вектором, що має цілу низку переваг:

✅ Довгостроковість, оскільки досягнуті позитивні результати, навіть після припинення інвестування проекту, зберігаються тривалий час.

✅ Прийнятна ціна.

✅ Висока конверсія через сукупність різнопланових робіт з удосконалення інтернет-ресурсу.

Причини чому варто скористатися послугами веб-студії IT EXPERTS

Втомилися від обіцянок та відсутності результату? Тоді платіть за зростання – це базовий принцип роботи справжніх професіоналів своєї справи. Ніяких стандартних шаблонів та запозичених схем. Тільки власна, ексклюзивна та перевірена на практиці система. Вміння вникнути в особливості бізнесу кожного замовника, керуючись принципом індивідуального підходу, дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності та масштабів, створюючи при цьому унікальний та взаємовигідний сценарій співпраці.

В активі веб-студії IT EXPERTS безліч успішно виконаних проектів на просторах СНД, причому як для малого бізнесу, так і для великих компаній незалежно від сфери їх діяльності. і для великих компаній незалежно від сфери їх діяльності.

Бажаєте заробляти більше та не платити за порожні обіцянки? У такому разі замовляйте SEO-просування сайту в Google або Yandex, не відходячи від комп’ютера, звернувшись до веб-студії IT EXPERTS.