КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА (РРС)


Надаючи послуги з просування сайтів веб-студія IT EXPERTS здійснює налаштування та ведення контекстної реклами (PPC). Примітно, що серед існуючих каналів, покликаних збільшити трафік та підвищити прибутковість інтернет-майданчика, контекстна реклама вважається одним із найбільш перспективних векторів. Високим попитом користується саме РРС реклама, що допомагає залучити на сайт більше відвідувачів, які з часом стають постійними клієнтами, при цьому оплата виконується в «один клік».

До очевидних переваг подібного каналу з оплатою за переходи відвідувача, що зацікавився, за посиланням веб-ресурс варто віднести:

✅ Можливість автоматичної закупівлі користувачів на підставі їхньої поведінки в інтернеті, що дає можливість залучення саме тих, хто з високою ймовірністю стане цільовою аудиторією.

✅ Оперативна активація, оскільки відразу після того, як здійснено налаштування контекстної реклами та поповнено баланс у Google Adwords, оголошення стає доступним для відвідувачів.

✅ Максимальна ефективність, зумовлена можливістю в стислий термін розповісти про торгову марку або послуги, що надаються широкому колу потенційних клієнтів.

Крім того, налаштування реклами в Google Adwords дозволяє в разі необхідності вносити коригування в персональний обліковий запис, надаючи тим самим комерційним пропозиціям більшу ефективність.

ЦІНА НАЛАШТУВАННЯ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ (PPC)

Для сайта-візиткивід 150$
Landing-page, Корпоративний сайтвід 200$
Інтернет-магазин (ціна залежить від кількості категорій, що настроюються)від 350$
Будь-яке інше доналаштування рекламних кампаній доплачується додатковоДоговірна

ЩО ВХОДИТЬ В ЦІНУ НАЛАШТУВАННЯ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ:

1. Аналіз конкурентів у рекламованій ніші;
2. Збір семантики;
3. Чищення семантики;
4. Написання релевантних, унікальних оголошень під кожну категорію;
5. Використання крос-мінусації;
6. Налаштування рекламного облікового запису;
7. Коректне налаштування Google Аналітики;
8. Налаштування Тег Менеджера;
9. Налаштування відстеження конверсій.
10. Надсилання статистики за певний період роботи РК.
Контекстна реклама – вид інтернет-реклами, який дозволить вам показувати рекламні оголошення у відповідь на пошукові запити користувачів у різних пошукових системах та на сайтах-партнерах Google, Yandex, Bing, Yahoo. Близько 65% користувачів, які налаштовані зробити покупку, натискають на оголошення. Даний вид реклами підійде тим, хто хоче досить швидко підвищити продаж та обійти своїх конкурентів в органічній видачі. Запуск контекстної реклами не вимагає тривалої підготовки та показує результати практично одразу, що є головною перевагою перед SEO оптимізацією. Налаштування рекламних кампаній займає від 2-3 днів до кількох тижнів (все залежить від сайту, асортименту товарів, цілей та завдань проекту), після чого оголошення з'являються на перших позиціях видачі та отримують максимальну кількість переходів на сайт від цільової аудиторії.

Налаштування контекстної реклами будь-якої складності за розумними цінами

Бажаєте збільшити трафік свого сайту, а також його конвертацію у клієнтів? Зацікавлені у збільшенні продажу та підвищенні впізнаваності бренду? Компетентні фахівці веб-студії IT EXPERTS чудово володіють навичками з настроювання та розміщення контекстної реклами РРС у сервіс Google Adwords, гарантуючи при цьому її максимальну ефективність для бізнесу клієнта.

З метою виправдання очікувань замовника послуга контекстна реклама налаштування РРС включає цілий комплекс робіт з:

✅ Вивчення тематики бізнесу з аналітикою конкурентів та розробкою комерційних пропозицій з урахуванням поставлених завдань.

✅ Вибір ключових термінів, що полегшують користувачам пошук конкретних товарів та послуг.товаров и услуг.

✅ Підготовка рекламного контенту з відображенням усіх унікальних переваг бренду.

✅ Трансляції оголошень виключно зацікавленим у послугах чи продукції клієнта користувачам.

✅ Здійсненню постійного аналізу успішності дій з метою своєчасного визначення точок зростання.

✅ Надання звіту у вигляді доступних для розуміння та структурованих даних.

Вартість, за якою можна скористатися послугами з бездоганною репутацією та гарантуючими ефективний результат, приємно радують доступністю. Професіонали своєї справи не зупиняються на досягнутому та завжди перебувають у пошуках рішень, щоб чергова історія успіху в онлайн-бізнесі стала саме Вашою.