ПРО НАШУ ВЕБ-СТУДІЮ

Не перший рік веб-студія «IT-EXPERT» надає широкий спектр послуг, спрямованих на розробку та підвищення позицій сайтів у пошуковій видачі на запит потенційних клієнтів. Команда амбітних фахівців успішно створює цифрові продукти, надаючи комплексний сервіс на ринку е-commerce не тільки в м. Житомир, де територіально знаходиться креативна веб-студія, а й по всій Україні.

Digital експерти з безцінним досвідом відповідально і сумлінно підходять до взятих на себе зобов’язань, створюючи унікальні рішення для найскладніших бізнес-завдань, що незмінно приносить вимірний результат.

Напрямки діяльності

Звернувшись у веб-студію «IT-EXPERT» можна замовити за одними з найлояльніших цін в Україні такі найбільш затребувані види послуг:

✅ Розробка та створення сайтів. Ми готові вникнути у ваш бізнес, зробити аналіз конкурентів, детально продумати структуру та опрацювати акценти, правильно сформулювати мотивацію до покупки, гарантувавши відомий дизайн лендингу або інтернет-магазину з візуальним відбудовою від конкуруючих ресурсів. Стратегічно підходячи до пошуку успішних рішень шляхом впровадження ефективних модулів та функцій, ми створимо цифровий продукт, який приносить прибуток.

✅ SEO – просування. Digital експерти оцінять технічний стан сайту, ідентифікують проблемні зони та точки потенційного зростання бізнесу. Грамотний аудит лягає в основу оптимізації та створення ефективної стратегії. Після вивчення конкурентів, складемо семантичне ядро, наповнимо чіпляючим контентом з впровадженням необхідних запитів, виконаємо внутрішню та зовнішню оптимізацію, об’єктивно оцінимо ефективність зроблених зусиль, надамо звіт. За фактом ви отримуєте ресурс зі збільшеним трафіком у якісному та кількісному плані з чіткою тенденцією до зростання конверсій та онлайн-покупок.

✅ Налаштування та ведення контекстної реклами (РРС) у сервісі Google Adwords. Ми виділимо цільову аудиторію та проаналізуємо їх запити, включаючи ресурси конкурентів, визначимо завдання рекламної компанії та ключові слова, а також підготуємо контент, запустимо процес. В результаті гарантується висока конверсія, брендинг та збільшення попиту на послуги та товари, що призведе до процвітання бізнесу.

Чому вибирають нас

Суворе дотримання термінів, демократична цінова політика, гарантія позитивного результату. Про це свідчать численні позитивні відгуки задоволених клієнтів, які обирають веб-студію «IT-EXPERT» як надійного та постійного партнера з бездоганною репутацією.

Нашими конкурентними перевагами слід також вважати максимальну прозорість на всіх етапах співпраці, гнучку систему оплати, інформаційну та технічну підтримку, включаючи незмінний принцип індивідуального підходу до кожного клієнта.

Втомилися платити за порожні обіцянки та відсутність позитивного результату? Зв’яжіться з нами за вказаними на сайті контактними даними, і ми зробимо ваш онлайн-бізнес сильним, пізнаваним та конкурентним.